Prisijunkite prie mūsų

Apie projektą „Lygiuotė Laisva“

Lietuvos kariuomenės kario / savanorio kasdienybė, laisvalaikis, pramogos. Viena yra matyti karių savanorių kasdienybę nuotraukose, o visai kas kita – išbandyti praktiškai…

Lietuvos kariuomenės naujienų portalas „Lygiuotė Laisva“ siekia pateikti kariuomenės naujienas šiuolaikiškai, patraukliai ir vienoje, patogioje skaitymui platformoje.

Tikslas – skatinti Lietuvos Respublikos jaunimą domėtis privalomąja ir savanoriška krašto apsaugos tarnyba, suteikti informaciją apie galimybes mokytis ir gilinti žinias krašto apsaugos, kibernetinio saugumo, Lietuvos Respublikos karinės istorijos ir kitose srityse.

Nuolat skelbiame informaciją apie svarbiausius tarptautinio karinio bendradarbiavimo įvykius, supažindiname su krašto apsaugos sistemos aktualijomis, karių koviniu rengimu, karių kultūriniais renginiais bei dalyvavimu tarptautinėse operacijose. Skelbiame kvietimus į renginius, parodas, mokymus ir/ar studijas.

Publikuojame naujienas apie krašto apsaugos savanorių pajėgų gyvenimą, – kovinį rengimą, tarptautinius ryšius, tarptautines misijas bei pratybas, naujas KASP užduotis.

Norite pasidalinti svarbiu sprendimu, nesenai nuaidėjusio renginio fotografijomis ir/ar video reportažais, nauju pasiūlymu, paskelbti savo nuomonę ar pastebėjimą, turite idėjų, aktualių temų, pasiūlymų? Parašykite mums info@lygiuotelaisva.lt arba palikite žinutę žemiau pateiktoje kontaktų formoje.